Absolwenci XV LO

Absolwenci 2017

Klasa III A
(wychowawca: Wiesław Zdziabek)

  1. Braciszewska Eliza
  2. Gralczyk Adam
  3. Jędrzejczak Anna
  4. Lemańska Sandra
  5. Lubawa Julia
  6. Piechowiak Weronika
  7. Pigła Anna
  8. Ptaszyńska Zuzanna
  9. Skwisz Kamil
  10. Smoła Aleksandra
  11. Stolarska Agata
  12. Wernicki Adrian
  13. Zaleśny Jakub

klasa III B
(Wychowawca: Sylwia Skirecka)

  1. Bazela Kamila
  2. Biezrukowa Nadia
  3. Domańska Natalia
  4. Grzegorowska Wiktoria
  5. Jurga Maria
  6. Kajetan Piotr
  7. Karwińska Kaja
  8. Kudelska Zuzanna
  9. Łowigus Jacek
  10. Małolepsza Weronika
  11. Napierała Karol
  12. Pertek Krzysztof
  13. Podbylska Martyna
  14. Stefanowska Zuzanna
  15. Szudobaj Milena

 

Klasa III C
(wychowawca: Krzysztof Skiba)

  1. Gałczyński Wojciech
  2. Góra Weronika
  3. Hanysz Aleksandra
  4. Jankowska Karolina
  5. Krukowska Aleksandra
  6. Lewandowska Natalia
  7. Łeszyk Wiktoria
  8. Łukowska Adriana
  9. Mazurkiewicz Krzysztof
  10. Paszkiewicz Adriana
  11. Sobka Anna
  12. Szklarz Agata
  13. Wieczorkiewicz Malwina
  14. Woźniak Kacper
  15. Zmudzińska Anna
  16. Żylińska Jowita

klasa III D
(wychowawca Arleta Borak)

  1. Dobrychłop Wojciech
  2. Grzelak Patrycja
  3. Jankowiak Kacper
  4. Kania Paweł
  5. Kolasa Angelika
  6. Kowalińska Weronika
  7. Krzewina Agata
  8. Kubiak Anna
  9. Lewandowska Alicja
  10. Madaj Zuzanna
  11. Marszał Julita
  12. Michalska Weronika
  13. Michałowska Marta
  14. Nawrocik Dominika
  15. Niestrawska Daria
  16. Radojewska Oliwia
  17. Rybarczyk Natalia
  18. Szajbe Natalia
  19. Szał Adrianna
  20. Tomaszewska Joanna
  21. Walczak Marta
  22. Walewicz Krzysztof
  23. Walicka Natalia
  24. Wilczewska Magdalena
  25. Zimowska Karolina

 

 

Absolwenci 2016

klasa III a – humanistyczna
1. Biernacka Klaudia
2. Jankowska Oliwia
3. Jurga Paulina Maria
4. Kaczmarek Filip
5.  Kaczmarek Kinga
6. Karaśkiewicz  Weronika
7. Kleczewska Klaudia
8. Koswenda Joanna
9. Laskowska Małgorzata
10. Leśniewski Nikodem
11. Ochim Konrad
12. Ochim Witold
13. Siwa Oliwia Weronika
14. Tołpa Weronika
15. Torbiarczyk Bartosz
16. Urbańska Aleksandra
17. Walkowska Zuzanna
18. Wesołowska Weronika
19. Węglewska Magdalena
20. Wojtasiewicz  Iwona
21. Wójcik  Agata
22. Znoińska Patrycja

klasa III c – matematyczno-geograficzna
1. Babijów Wiktoria
2. Balicki Mateusz
3. Bąbolewska  Michalina
4. Bisikiewicz Magdalena
5. Czerniak Paweł
6. Dłużyk  Adrian
7. Dziedzic Eliza Anna
8. Gruszczyńska Adrianna
9. Jakubiak  Marcin
10. Kozłowski Jakub
11. Kurczaba  Mikołaj
12. Kwiatkowska Ewelina
13. Maćkowiak  Klaudia
14. Madaj Jacek Jakub
15. Małaczyńska Klaudia
16. Mejer Łukasz
17. Michalak Bartosz
18. Mikołajczak Piotr
19. Mullak Karol
20. Nowicka Aleksandra
21. Podwójska Elżbieta
22. Pollus  Marcelina
23. Rurak Adam
24. Skibicki Patryk
25. Ścibiorski Kacper
26. Walkowiak Kamil
27. Walkowska  Martyna
28. Wieczorkiewicz Martyna
29. Wojcieszak Michał
30. Wosicki Józef Jerzy
31. Wyrzykowska Kinga

klasa III d – biologiczno-chemiczna
1. Adamczyk Natalia
2. Fintzel Marta Patrycja
3. Gąszczołowska  Julia
4. Goncerzewicz Anita
5. Grobelna Olga Elżbieta
6. Gruszka  Julianna
7. Iwan Hanna Łucja
8. Jankowski Przemysław
9. Kaźmierowska  Klaudia
10. Kondratowicz Mateusz
11. Kosiński  Rafał
12. Kozelan  Jakub
13. Lembicz Monika
14. Majchrzak Emilia
15.  Marchelak Eryk
16. Mielcarek Iga
17. Niedbała Jakub
18. Nogalska  Adrianna
19. Nowak Daria Maria
20. Paluszczak Mikołaj
21. Rękosiewicz  Aleksandra
22. Sikora Wiktoria Anna
23. Stefański  Miłosz
24. Stemler Anna
25. Strańczyk  Alicja Anna
26. Tchórz-Matuszak Magdalena
27. Woźniczka Julia Maria
28. Wróblewska  Maria
29. Żylicz Kamil Wojciech

Absolwenci 2015

klasa III a
      1.   Adach Zuzanna
      2.   Chrobak Eliza
      3.   Dziedzic Kamila
      4.   Gramza Dominika
      5.   Gruszecka Adrianna
      6.   Kampe Mateusz
      7.   Kosińska Marta
      8.   Krzyżanek Bartosz
      9.   Lambryczak Patrycja
      10.   Lisek Marianna
      11.   Ludek Marta
      12.  Macioszek Mateusz
      13.  Malinowska Agnieszka
      14.  Matuszak Anna
      15.  Mroczkowska Martyna
      16.  Ordecka Kinga
      17.  Orlikowski Artur
      18.  Piwowarczyk Aleksandra
      19.  Płóciniak Patrycja
      20.  Sommer Tomasz
      21.  Torczyński Damian
      22.  Wolniewicz Jakub
      23.  Wójtowicz Kaja
      24.  Żurek Paulina
klasa III b
      1.   Bukalski Jakub
      2.   Golon Maciej Rafał
      3.   Gościańska Weronika
      4.   Hała Dariusz
      5.   Handke Michał
      6.   Kamiński Dawid
      7.   Kowalski Marcin
      8.   Kowalski Michał
      9.   Kwiatkowska Barbara
      10.  Matysiak Marta
      11.  Nowicki Marek
      12.  Pernak Michał
      13.  Petrykowski Adam
      14.  Piechowiak Jakub
      15.  Skwarek Mateusz
      16.  Święcicki Albert
      17.  Walczak Michał
klasa III c
      1.   Bastrzyk Marcin
      2.   Bącela Aleksandra
      3.   Bocek Kacper
      4.   Bodzek Sebastian
      5.   Burchardt Stanisław
      6.   Celler Aleksandra
      7.   Chwiałkowski Patryk
      8.   Górny Szymon
      9.   Jacewicz Alicja
      10.  Kaczmarek Mateusz
      11.  Książkiewicz Adrian
      12.  Materna Anna
      13.  Muszyński Jacek
      14.  Ogiba Szymon
      15.  Oleszak Julia
      16.  Tupaj Weronika
      17.  Twardy Joanna
      18.  Wieczorek Artur
      19.  Włodarkiewicz Łukasz
      20.  Ziółkowski Krystian
      21.  Żok Mateusz
klasa III d
      1.   Gozzini Valentina
      2.   Gimzicka Patrycja
      3.   Kaczmarek Paulina
      4.   Kamiński Piotr Mikołaj
      5.   Karolczak Maria
      6.   Kotapski Krystian
      7.   Kozanecka Weronika
      8.   Koźlicki Tomasz
      9.   Kurkiewicz Adrianna
      10.   Michalczyk Anna
      11.   Mikołajczak Dobrochna
      12.  Mikuła Hanna
      13.  Molata Adrianna
      14.  Obst Monika
      15.  Piechocki Wojciech
      16.  Plewińska Martyna
      17.  Pogorzelska Agnieszka
      18.  Pruss Antonia
      19.  Romańska Eliza
      20.  Stępień Patrycja
      21.  Szczodrzyńska Olga
      22.  Szyfter Anna

Absolwenci 2014

klasa III a
      1.   Ambrosionek Laura
      2.   Gąsiorowski Michał
      3.   Kaczmarek Ksawery
      4.   Karbowy Marcin
      5.   Mikołajczyk Jakub
      6.   Paduszyńska Dorota
      7.   Pawlak Marta
      8.   Piszora Jakub
      9.   Potrawiak Marta
      10.   Przybyła Aleksandra
      11.  Roszyk Kamil
      12.  Wojtasiewicz Kamil
klasa III b
      1.   Brońska Julia
      2.   Drobot Amanda
      3.   Frąckowiak Szymon
      4.   Graś Marta
      5.   Grobelny Jakub
      6.   Grzelachowski Marcin
      7.   Katrusiak Antoni
      8.   Kawacka Iwona
      9.   Kliński Michał
      10.  Klój Patryk
      11.  Konieczka Marko
      12.  Kopińska Aleksandra
      13.  Kubiak Kamil
      14.  Modrzyński Michał
      15.  Moskalik Martyna
      16.  Olech Łukasz
      17.  Ornoch Adam
      18.  Pinecki Filip
      19.  Potok Anna
      20.  Różalski Jakub
      21.  Stankiewicz Jakub
      22.  Szary Adrian
      23.  Tchorz Kinga
      24.  Wikarski Tomasz
      25.  Winiecka Maria
      26.  Wolska Karolina
klasa III c
      1.   Beba Aleksandra
      2.   Bisikiewicz Paweł
      3.   Gałęzewski Filip
      4.   Geisler Franciszek
      5.   Kaczmarek Krzysztof
      6.   Kaczmarek Wiktoria
      7.   Knapski Jan
      8.   Kocięcka Joanna
      9.   Kubicka Roksana
      10.  Kur Andrzej
      11.  Langwiński Grzegorz
      12.  Leońska Natalia
      13.  Ławniczak Patryk
      14.  Pawlik Maja
      15.  Ruta Justyna
      16.  Skoczyński Maciej
      17.  Skrobisz Szymon
      18.  Stemplewski Michał
      19.  Szłapka Martin
      20.  Szyndler Mariusz
      21.  Wołosz Jakub
      22.  Wystańska Aleksandra

Absolwenci 2013

klasa III a

  1. Adamski Mateusz
  2. Białęcka Zuzanna
  3. Blachnierek Joanna
  4. Czyż Aleksandra Ewa
  5. Dąbrowska Agnieszka
  6. Łotecki Mateusz
  7. Maciejewska Maria
  8. Mączyńska Ewelina
  9. Michalski Filip
  10. Mikołajczak Marta
  11. Rudnicka Magdalena
  12. Skrzypińska Julia
  13. Szmigelska Justyna
  14. Szymanowska Agnieszka
  15. Szymański Maciej
  16. Tarasiuk Magdalena
  17. Turkiewicz Jakub
  18. Urban Krystyna
  19. Urbaniak Karolina
  20. Walczak Katarzyna
  21. Wieczorkiewicz Wojciech
  22. Zamiar Marta
  23. Zawal Kinga
klasa III b
1. Bartoszewski Przemysław
2. Brzezińska Julita
3. Brzezińska Natalia
4. Chodarcewicz Wojciech
5. Deucz Małgorzata
6. Gałka Kamila Weronika
7. Król Krzysztof
8. Kaliszewski Ricardo
9. Kubiak  Kasper
10. Makowski Damian
11. Mikołajczak Monika
12. Piosik Robert
13. Sturzbecher Jan
14. Szymkowiak Bartosz
15. Tomczak Jan
16. Walkowiak Agnieszka
17. Wnękowska Ewa
18. Woszczek Michał
19. Zaremba Bartosz
klasa III c
1. Bartkowiak Piotr Franciszek
2. Bąbelek Zuzanna
3. Cieślewicz Wojciech
4.    Dolny Tomasz
5. Gołochowicz Paulina Maria
6. Jańczyk Marek Jan
7. Jaroszczak Paweł
8. Józefowski Jan
9. Jurga Jan Sebastian
10. Karczewska Kaja Krystyna
11. Kędziora Michał
12. Kominek Roksana Anna
13. Kot Wiesława
14. Michalak Maciej
15. Ozdoba Bartosz Piotr
16. Płytnik Marianna Aleksandra
17. Rusztyk Dennis
18. Siwiecka Kinga Wanda
19. Wrona Mateusz Piotr

klasa III d

1. Besz Wojciech Jędrzej
2. Blejwas Izabela Dominika
3. Bukowska Joanna Marta
4. Ciupera Karolina
5. Garasz Mateusz Jan
6. Goździewicz Piotr Eryk
7. Kaczorowska Marika
8. Kasprzak Monika Anna
9. Kępa Adrianna
10. Kępka Klaudia Sandra
11. Laska Julia Justyna
12. Mroczek Karolina
13. Pietrzyk Marta Magdalena
14. Piotrowski Adam Paweł
15. Swędrzyński Tomasz
16. Śniegowska Anna